Meniu
Jūsų krepšelis

Paslaugos

APSAUGINĖ SIGNALIZACIJA

Skirtos patalpų, pastatų, perimetrų ir teritorijų apsaugai nuo nesankcionuoto įsibrovimo. Apsauginės signalizacijos sistemos tipai – tai  laidinės signalizacijos sistemos, belaidės, hibridinės ir adresinės  apsauginės signalizacijos sistemos.

PRIEŠGAISRINĖ SIGNALIZACIJA

Tai signalizacijos sistema skirta gaisro aptikimui ir pavojaus signalo perdavimui. Apie gaisro pavojų Priešgaisrinės signalizacijos sistema praneša garso ir šviesos signalais bei ryšio kanalais. Priešgaisrinės signalizacijos sistemos tipai – tai  konvencinės priešgaisrinės sistemos ir adresinės  gaisro sistemos.

VAIZDO STEBĖJIMO SISTEMOS

Vaizdo stebėjimo sistemos, tai - puiki priemonė nuo vagysčių, įsilaužimų ar įsibrovimų.
Fiksuota vaizdo medžiaga padeda tiriant įvarius įvykius.
Galėsite stebėti vaizdą iš bet kurios pasaulio vietos prisijungdami per telefoną ar kompiuterį kur yra internetas.
Suveikus signalizacijai galėsite pasitikrinti ar aliarmas yra tikras.
Vaizdo stebėjimo sistemą galima sujungti su apsaugos sistema.

APSAUGOS SISTEMŲ NUOMA

Išvykstate atostogauti ar tiesiog laikinai paliekate gyvenamą vietą be priežiūros? Jaučiatės neramūs dėl turto saugumo? Tokiu atveju Jums reikalinga laikina apsaugos sistema!!! Išsinuomokite belaidę apsaugos sistemą ir apsaugokite savo namą, butą, garažą ar sodo namelį Jūsų pasirinktam laikotarpiui!


Signalizacijos nuoma statybos aikštelėms ar pastatams, kurie yra be apsaugos.


Naujiena, vaizdo stebėjimos sistemos nuoma, kuri tiesiogiai transliuos vaizdą į Jūsų telefoną.


PRAĖJIMO KONTROLĖ


Praėjimo kontrolė - tai visuma techninių ir programinių  priemonių, skirta patalpų ir teritorijų apsaugai nuo neleistino asmenų įėjimo ar transporto įvažiavimo į patalpas ir teritorijas, bei informacijos apie vykusį judėjimą kaupimui.

PERIMETRO APSAUGA

Tvoros apsauga su vibracijoms jautriu kabeliu.

Vibracijoms jautrus kabelis apsaugo nuo įsibrovimo perlipant arba sunaikinant bet kokio tipo tvoras. 

IŠMANIEJI NAMAI

Valdykite žaliuzes per aplikaciją. Jas integruosime į signalizaciją: langų žaliuzės pasikels signalizacijai aptikus įsibrovėlį.


LED juostos, pritemdymas, spalvos keitimas ir daug daugiau. Sukurkite tobulą savo namų apšvietimą valdomą per aplikaciją.


Savo mėgstamą muziką klausykite visuose kambariuose: mėgaukitės ryto grojaraščiu duše arba atsipalaiduokite klausydamiesi ramios muzikos svetainėje.


Individualizuokite savo signalizaciją. Suveikus signalizacijai neprašytus svečius išprašykite su šviesomis ir garsia muzika.


Sujunkite savo signalizacija su vaizdo stebėjimo sistema ir būkite informuoti, vos nepageidaujamas asmuo priartės prie Jūsų teritorijos.


TELEFONSPYNĖS

Telefonspynės – įrenginiai skirti pokalbiams tarp asmenų esančių teritorijos ar patalpų išorės ir vidaus, tikslu distanciniu rankiniu būdu valdyti įėjimą suteikiant galimybę patekti asmeniui į patalpas ar teritoriją. Telefonspynės perduodančios vaizdą ir garsą vadinamos Vaizdo telefonspynės. Telefonspynės perduodančios tik garsą vadinamos Garso telefonspynėmis.

TELEKOMUNIKACINIAI TINKLAI

Vidaus skirstomųjų tinklų instaliacija (TV, internetinius, telefoninius). Montuojame į vamzdžius, lovelius, darome įvadus, komutacines spintas, įrengiame maitinimą, statome įrangą ir testuojame.
Tinklų priežiūra ir aptarnavimas.


TECHNINĖ PRIEŽIŪRA

Kaip ir bet kuri elektroninė įranga, apsaugos sistema laikui bėgant gali gesti. Sistemų funkcionavimą gali sutrikdyti dulkės, voratinkliai, patalpose atsiradusi drėgmė, elektros įtampos šuoliai, bevielėse sistemose – nusėdę elementai bei kiti veiksniai.

GAISRINĖS SIGNALIZACIJOS PATIKRA

Kartą per metus būtina patikrinti gaisrinės signalizacijos techninę būklę , o patikros rezultatus surašyti į tam tikslui skirtą žurnalą arba atitinkamos formos aktą.
Gaisrinė signalizacija - kabelių instaliacija, montavimas, derinimas, programavimas, remontas, kasmetinė patikra ir remontas.

ELEKTROS INSTALIACIJA

Rozečių, jungiklių, šviestuvų montavimas
Elektros gedimų paieška ir šalinimas
Senu elektros tinklų rekonstrukcija
Paskirstymo skydelio montavimas ir surinkimas
Automatų, nuotekio rėlių montavimas
Apsauga nuo viršįtampiu elektros tinkle
Silpnasrovių tinklų montavimas (telefonas, TV, intrnetas)
Buitinės technikos pajunimas
Įžeminimo darbai